Projekt Koordinátor

Részletek

  • Hely Miskolc
  • Elvárt tapasztalat 24 hónap
  • Szerződés típusa Határozatlan idejű

  • Jelentkezési határidő: 2020-10-01
  • Miskolc

  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • szereted a folyamatos pörgést
  • dinamikus, kitartó, sikerorientált, megbízható személyiség vagy
  • ügyfélorientált hozzáállás jellemez
  • jó szervező-, problémamegoldó és gyors döntési készséggel rendelkezel
  • magabiztosan használod az angol nyelvet
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • A United Call Centers minőségi call center szolgáltatást nyújt Partnerei részére az ügyfélszolgálat, az ügyfélkezelés, az értékesítés, illetve az ezekhez kapcsolódó üzleti tevékenységek területein.

    Ha van tapasztalatod projekt munkában, akár te koordináltad a csapat munkáját, nálunk kamatoztathatod a megszerzett tudásodat és még több hasznos tapasztalatra tehetsz szert. Ha motivált vagy és szeretnél fejlődni, tedd meg az első lépést és jelentkezz hozzánk Projekt koordinátor pozíciónkra.

    Sokrétű feladatokon keresztül fejlesztheted tudásodat, megismerkedhetsz egy nemzetközi környezettel a legjobb menedzseri csapat segítségével.

    Új kollégánk a következő feladatokra számíthat:

  • projektek menedzselése, új projektek implementációja
  • nemzetközi projektekben való részvétel
  • team irányítása, szakmai támogatása
  • szervezet színtű fejlesztési folyamatok megtervezése
  • statisztikák, elemzések készítése, továbbítása a szervezeti egységeknek
  • kapcsolattartás a meglévő Partnerekkel

  • Van már fiókja?

    Amennyiben korábban már jelentkezett hozzánk valamelyik állásra, lépjen be a jelentkezéshez

    Nincs még fiókja?

    Amennyiben korábban még nem jelentkezett hozzánk, regisztráljon a jelentkezéshez.

    Regisztráció

    További aktív állásajánlataink

    COMPLIANCE AND IMPLEMENTATION COORDINATOR

    Tasks and Responsibilit...

    Részletek